Z komżą

Bez komży
 
KnC 2/2024, ks. Patryk Nachaczewski
Bóg stworzył Adama z prochu ziemi. A każdego z nas może też tworzyć na nowo. Nie potrzeba już do tego popiołu. Zamiast tego Bóg posłuży się miłością, która nie przemija. To po co ten popiół? By był znakiem tego, że...
 
KnC 2/2024, ks. Jakub Dębiec
Dziś o kolejnym z przymiotów Kościoła, które zawiera Credo. Jest nim świętość. Odmawiając wyznanie wiary, mówimy – wierzę w … święty Kościół.
 
KnC 2/2024, ks. Kamil Falkowski
Przysłowie mówi, że to czyny świadczą o człowieku, nie słowa. Jak dawać dziś świadectwo? Dziś trzeba mieć odwagę, żeby przyznać się do wiary, a co dopiero myśleć o świadectwie, że jesteś zaangażowanym ministrantem.
 
KnC 1/2024, ks. Patryk Nachaczewski
Uczyń swoje życie lepszym i piękniejszym – podejmij wyzwania, które wspomogą twój osobisty rozwój. Początek nowego roku wydaje się być dobrą ku temu okazją. Zdobądź się na odwagę i do dzieła!
 
KnC 1/2024, ks. Kamil Falkowski
Od maleńkości jesteśmy uczeni prawdomówności. Nieraz spowiadamy się z tego, że nie powiedzieliśmy całej prawdy, np. ze strachu przed konsekwencjami. A co, gdy chcesz przemilczeć prawdę, aby kogoś nie urazić? Czy to...
Chcesz poczytać więcej artykułów?

W przyszłym numerze

Megadodatek na EURO 2024
Megadodatek na EURO 2024
Z czerwcowym KnC TYLKO za 9 zł
Megadodatek na EURO 2024 ze statystykami historycznymi, z drabinką turniejową do uzupełniania. Niezbędny dla każdego kibica!
Zajrzyj do księgarni
Myśli na każdy dzień Escriva
św. Josemaría Escrivá
KSIĄŻKA
34,90 zł 29,90 zł
Wierzę, bo chcę! Przygotowanie do bierzmowania Best
seller
KSIĄŻKA
15,00 zł 12,75 zł
Ojcze przebacz im. Siedem ostatnich słów Jezusa na krzyżu Best
seller
o. Anselm Grün OSB
KSIĄŻKA
20,00 zł 10,00 zł

Ciekawe wydarzenia

 
Newsletter
Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące informacje.
Social media