Tablica Waszych ogłoszeń

Dodaj nowe
I Pielgrzymka Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej
21.04.2016, Redakcja KnC Admin, Redakcja KnC
Czcigodni Księża! Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej organizuje w dniu 23 kwietnia 2016 roku I Pielgrzymkę Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej pod hasłem: „Viva Cristo Rey!”. Spotkanie odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku. Patronem naszej pielgrzymki będzie bł. Jose Sanchez del Rio. Pragniemy, aby w tym spotkaniu wzięła udział jak największa liczba osób związanych ze Służbą Liturgiczną – ministranci, członkowie scholii parafialnych i inni zaangażowani w liturgię. We współpracy z Urzędem Gminy i klasztorem księży salezjanów w Czerwińsku przygotowaliśmy szereg wydarzeń i atrakcji towarzszących Pielgrzymce LSO. Na spotkaniu będzie także obecna redakcja ogólnopolskiego miesięcznika dla ministrantów „Króluj nam Chryste”. Plan spotkania przedstawia się w sposób następujący: • 11.00-12.15 Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Mirosława Milewskiego • 12.20-13.00 Przygotowanie i pokaz ratownictwa drogowego OSP w Czerwińsku • 13.00-14.30 Obiad • 13.00-14.45 Konkurencje sportowo-sprawnościowe. W czasie przeprowadzania konkurencji równocześnie trwają atrakcje towarzyszące, między innymi: - grupy rekonstrukcyjne z różnych epok - strzelanie z łuku - średniowieczna kuchnia - sprzęt wojskowy, przejażdżki samochodami wojskowymi - motocykliści, przejażdżki na motocyklach - OSP Płońsk – paintball, różne konkurencje i zawody sportowo-sprawnościowe - KPP w Płońsku – pokazy policyjne - pokazy samoobrony i krótkie lekcje samoobrony - zwiedzanie muzeum misyjnego i sanktuarium w Czerwińsku • 14.00-14.30 Koncert dziecięcej orkiestry dętej • 14.35-15.05 Koncert zespołu seminaryjnego Fratres • 15.10-15.45 Spektakl profilaktyczny • 15.50-16.30 Nagrodzenie zwycięzców poszczególnych konkurencji, rozlosowanie nagród. Podziękowania i zamknięcie pielgrzymki. Płock, dnia 23 marca 2016 r.
Liturgiczna Służba Ołtarza parafii MB Królowej Polski w Rzeszowie
09.04.2016, Piotr Rakowski Prezes koła ministranckiego, Diecezja rzeszowska
Serdecznie zapraszam na odwiedzenie i zapoznanie się z treściami nowo powstałej strony internetowej LSO parafii cywilno - wojskowej pw. MB Królowej Polski w Rzeszowie. Można tam znaleźć wiele wspaniałych artykułów, które stanowią inspiracje i świadectwo młodych ludzi. Link do strony: http://piotrrakowski16.wix.com/lsogarnizon Aby być na bieżąco i móc śledzić najnowsze wydarzenia zapraszamy na fanpage na Facebooku: LSO parafii MB Królowej Polski w Rzeszowie (https://www.facebook.com/lsogarnizon/).
Rekolekcje wakacyjne dla ministrantów
04.04.2016, Ks. Cezariusz Wala Duszpasterz diecezjalny, Archidiecezja katowicka
Serdecznie zapraszamy ministrantów młodszych i starszych; lektorów, kantorów, animatorów i ceremoniarzy, na rekolekcje wakacyjne organizowane przez diecezję katowicką. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wakacyjnego wypoczynku dla służby liturgicznej. Polecamy również turnusy z kursem lektora i kantora. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie: http://www.ministranci-bogucice.pl/rekolekcje/
XI Mistrzostwa Polski LSO W Piłce Nożnej Halowej o Puchar KNC
03.03.2016, ks. Tomasz Blicharz Duszpasterz diecezjalny, Diecezja rzeszowska
Plan mistrzostw: •30 kwietnia 2016 – Gala otwarcia •1 maja 2016 – rozgrywki grupowe •2 maja 2016 – finały mistrzostw Jak się zapisać? Do 20 marca Duszpasterze Diecezjalni zgłaszają poszczególne Diecezje, które chcę wystartować w Mistrzostwach zaś od 20 marca do 20 kwietnia zgłaszają się już konkretne parafie, które otrzymują numer startowy, którym będziemy się posługiwać w dalszej rejestracji Mistrzostw. Do 10 marca na stronie pojawi się regulamin Mistrzostw i zostaną zaprezentowane pakiety dla uczestników.
Wrocławski Dzień Skupienia LSO
27.02.2016, ks. Piotr Sierzchuła Duszpasterz parafialny, Archidiecezja wrocławska
12 marca we wrocławskiej parafii pw. NMP Nieustającej Pomocy odbędzie się Dzień Skupienia dla Liturgicznej Służby Ołtarza z dekanatu Wrocław - Zachód I. Spotkanie to jest okazją nie tylko do lepszego poznania, ale także do wspólnej modlitwy przy relikwiach św. Dominika Savio - patrona ministrantów. Program: 14.00 - Konferencja 14.45 - poczęstunek 15.15 - Koronka 15.30 - Msza św. 16.30 - nabożeństwo i ucałowanie relikwii Szczegóły na: www.mbnp.archidiecezja.wroc.pl
Jesteś duszpasterzem lub prezesem koła ministrantów ?
Dodaj swoje ogłoszenie!
 
Wpisz kod bezpieczeństwa
 Security code
Zajrzyj do księgarni
Zanim jej powiesz tak
Anthony Garascia
KSIĄŻKA
10,00 zł 5,00 zł
Modlitewnik na trudne chwile
wybór i oprac. Magdalena Marciniak
KSIĄŻKA
12,00 zł 9,90 zł
Święty Jan Bosco
Eliza Piotrowska
KSIĄŻKA
20,00 zł 17,00 zł

Ciekawe wydarzenia

 
Newsletter
Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące informacje.
Social media