Tablica Waszych ogłoszeń

Dodaj nowe
Turniej piłkarski ministrantów
31.05.2016, kl. Sebastian Sobkowiak MSF Duszpasterz parafialny, Diecezja włocławska
Misjonarze Świętej Rodziny w Kazimierzu Biskupim po raz kolejny organizują Turniej Piłkarski Ministrantów im. ks. Jana Berthiera. Odbędzie się on 11 czerwca 2016 roku. Poprzez spotkanie przy ołtarzu oraz rywalizację w sporcie chcą dotrzeć do młodego człowieka z przekazem ewangelicznym oraz przeciwdziałać patologiom, które mogą rozprzestrzeniać się wśród młodzieży. Do turnieju zgłaszać można 10-osobowe drużyny ministranckie w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa oraz gimnazjum + szkoła średnia. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.klerycymsf.pl.
Wakacje LSO - diecezja kielcka
30.05.2016, ks. Mariusz Kałka Duszpasterz diecezjalny, Diecezja kielecka
Szczęść Boże !!! Zbliżają się wakacje. Podobnie jak w ubiegłych latach organizowany jest letni wypoczynek dla służby liturgicznej naszej diecezji (ministranci, lektorzy i schole). W tym roku zapraszamy do udziału w wakacyjnym wypoczynku nad morzem do Wisełki koło Międzyzdrojów. Miejsce: Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowym Bielik w Wisełce. Ośrodek jest położony w odległości 1500 m od morza, droga prowadzi przez teren Wolińskiego parku narodowego z tematycznymi tablicami poglądowymi, trasami turystycznymi, z obiektu jest bezpośrednie zejście nad czyste i malownicze jezioro Wisełka. Ośrodek posiada: kompleks boisk sportowych, korty tenisowe; boiska do piłki nożnej, siatkówki, stanowiska do koszykówki, ścianę wspinaczkową, 2 baseny odkryte, plac zabaw, stoły do ping ponga, rozległy teren do zabaw w podchody i gry terenowe. Strona internetowa tego ośrodka: www.bielik-wiselka.pl Wyjazd: 27 czerwca 2016r. godz. 20.00 (parking przy stadionie Korona Kielce, ul. Ściegiennego 8) do 10 lipca 2016r. (powrót do Kielc w godzinach porannych). Koszt wypoczynku wynosi 850 zł od uczestnika i obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie (3 posiłki), zwiedzanie okolicznych miejscowości (Międzyzdroje, Świnoujście, Trzęsacz, Kamień Pomorski), rejs statkiem, ubezpieczenie oraz przejazd autokarami do Wisełki i z powrotem. Turnusy prowadzi wyspecjalizowana kadra opiekunów oraz ratownik wodny. Karty kwalifikacyjne uczestników wypoczynku będą do pobrania na stronie www.ministranci.diecezja.kielce.pl lub w Kurii. Przy pobraniu karty należy wpłacić zaliczkę 100 złotych na konto podane na stronie ministranckiej z dopiskiem „turnus”. Ostateczny termin składania wypełnionych kart mija 15 czerwca 2016 roku!!! Karty należy dostarczyć do Kurii Diecezjalnej w Kielcach. Ilość miejsc jest ograniczona. Kontakt: ks. Mariusz Kałka mail: mariusz.kalka@gmail.com, tel.: 793770020
Niecodzienna inicjatywa LSO parafii MB Królowej Polski w Rzeszowie
30.05.2016, Piotr Rakowski Prezes koła ministranckiego, Diecezja rzeszowska
Artykuł o naszej wspólnocie na stronie Diecezji Rzeszowskiej! - Zapraszamy do przeczytania o niecodziennej inicjatywie naszych ministrantów i lektorów z parafii MB królowej Polski w Rzeszowie. http://www.diecezja.rzeszow.pl/2016/05/zagadnij-ministranta-zagadnij-lektora/
Wielki konkurs na 1050 rocznicę Chrztu Polski: „My od Mieszka i Chrobrego” rozstrzygnięty!!!
17.05.2016, Redkacja KNC Admin, Redakcja KnC
Wielki konkurs na 1050 rocznicę Chrztu Polski: „My od Mieszka i Chrobrego” rozstrzygnięty!!! Oto lista osób nagrodzonych w konkursie Kategoria: Prace plastyczne I miejsce – Dominika LEŚNIAK II miejsce – Paweł MADZIA III miejsce – Mateusz LASEK Wyróżnienie – Emilia Jędrzejczak Wyróżnienie – Maja Mazurek Wyróżnienie – Paulina Frankiewicz Wyróżnienie – Wiktor Chodnik Wyróżnienie – Wiktoria Dziduch Nagrodę specjalną „Promyczka Dobra” otrzymuje Piotr Kozioł kl. 2 – Wola Ociecka Kategoria: Dziennik z Podróży I miejsce Uczniowie klasy VI c ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w STRUMIENIU Szczególne uznanie dla Dawida MILERSKIEGO II miejsce Paulina GRYCZKA i Natalia RUCIŃSKA ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Lisewie Kościelnym III miejsce Oskar MARCINKOWSKI-OKRÓJ z klasy IV ze Szkoły Podstawowej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie Wyróżnienie I Uczniowie klasy Vc ze Szkoły Podstawowej nr 86 w Warszawie Wyróżnienie II Aleksandra STEFANIAK, Aleksander BARNETT i Oskar MACIEJEWSKI z klasy IV d ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu Nagrodę specjalną „Małego Przewodnika Katolickiego” otrzymuje Marta SZEWCZYK z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w WYKROTACH Kategoria: Film I miejsce Młodzież z Gimnazjum św. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim wyróżnienie Teatr Atmosfera przy parafii św. Kalasencjusza w Rzeszowie. Nagrodę specjalną miesięcznika „Króluj nam Chryste” otrzymują: Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Goleniowie Gratulujemy!!!
Rekolekcje powołaniowe u Oblatów.
 
29.04.2016, Robert Admin, Redakcja KnC
Szukasz swojego miejsca w życiu? Może Chrystus wzywa Cię na drogę do kapłaństwa? A może jednak do małżeństwa? Ktoś wyciąga rękę by pomóc Ci rozpoznać, którą drogą pójść! Od Ciebie zależy czy skorzystasz! Oblaci Maryi Niepokalanej zapraszają katolicką młodzież męską na rekolekcje powołaniowe, które mogą pomóc w wyborze właściwej drogi życia. Przyjedź, rozeznaj! Terminy i zgłoszenia na http://www.powolania.oblaci.pl/ Zobacz jak wyglądają rekolekcje!

Obejrzyj

Jesteś duszpasterzem lub prezesem koła ministrantów ?
Dodaj swoje ogłoszenie!
 
Wpisz kod bezpieczeństwa
 Security code
Zajrzyj do księgarni
Praktyczny przewodnik po przepisach prawa kościelnego
Ks. Jan Glapiak
KSIĄŻKA
16,90 zł 14,90 zł
Franciszek dla mężczyzn
Markus Hofer
KSIĄŻKA
24,00 zł 20,40 zł
Pijany z radości
Jean-Baptiste Hibon
KSIĄŻKA
20,00 zł 5,00 zł

Ciekawe wydarzenia

 
Newsletter
Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące informacje.
Social media