Tablica Waszych ogłoszeń

Dodaj nowe
Rekolekcje powołaniowe u Oblatów.
 
29.04.2016, Robert Admin, Redakcja KnC
Szukasz swojego miejsca w życiu? Może Chrystus wzywa Cię na drogę do kapłaństwa? A może jednak do małżeństwa? Ktoś wyciąga rękę by pomóc Ci rozpoznać, którą drogą pójść! Od Ciebie zależy czy skorzystasz! Oblaci Maryi Niepokalanej zapraszają katolicką młodzież męską na rekolekcje powołaniowe, które mogą pomóc w wyborze właściwej drogi życia. Przyjedź, rozeznaj! Terminy i zgłoszenia na http://www.powolania.oblaci.pl/ Zobacz jak wyglądają rekolekcje!

Obejrzyj

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar JE ks. bpa Mariana Florczyka
21.04.2016, Redakcja KnC Admin, Redakcja KnC
Duszpasterstwo Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Kieleckiej, serdecznie zaprasza wszystkich ministrantów na IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar JE ks. bpa Mariana Florczyka w dniu 23 kwietnia 2016r. Zapraszam Księży – opiekunów grup ministranckich w parafii – o zgłaszanie ministrantów do finału Ministranckiego Turnieju Tenisa, który odbędzie się w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40. Rozpoczęcie godz. 9.30. Zgłoszenie można przesłać do 15 kwietnia 2016r. Info : www.ministranci.diecezja.kielce.pl Turniej obejmuje trzy kategorie wiekowe: a) Szkoła Podstawowa. b) Gimnazjum. c) Szkoła Średnia. Program turnieju: 9.30 – Powitanie uczestników w hali sportowej we Włoszczowie, ul. Koniecpolska 40. 10.00 – Rozpoczęcie rozgrywek. 13.00 – Przerwa na posiłek. 14.30 / 15.00 – Planowane zakończenie i wręczenie pucharów przez ks. bpa Mariana Florczyka. Ze względów organizacyjnych (tzn. zorganizowanie posiłku, ilości stołów itd.) bardzo proszę o jak najszybsze wysłanie zgłoszenia.
I Pielgrzymka Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej
21.04.2016, Redakcja KnC Admin, Redakcja KnC
Czcigodni Księża! Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej organizuje w dniu 23 kwietnia 2016 roku I Pielgrzymkę Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej pod hasłem: „Viva Cristo Rey!”. Spotkanie odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku. Patronem naszej pielgrzymki będzie bł. Jose Sanchez del Rio. Pragniemy, aby w tym spotkaniu wzięła udział jak największa liczba osób związanych ze Służbą Liturgiczną – ministranci, członkowie scholii parafialnych i inni zaangażowani w liturgię. We współpracy z Urzędem Gminy i klasztorem księży salezjanów w Czerwińsku przygotowaliśmy szereg wydarzeń i atrakcji towarzszących Pielgrzymce LSO. Na spotkaniu będzie także obecna redakcja ogólnopolskiego miesięcznika dla ministrantów „Króluj nam Chryste”. Plan spotkania przedstawia się w sposób następujący: • 11.00-12.15 Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Biskupa Mirosława Milewskiego • 12.20-13.00 Przygotowanie i pokaz ratownictwa drogowego OSP w Czerwińsku • 13.00-14.30 Obiad • 13.00-14.45 Konkurencje sportowo-sprawnościowe. W czasie przeprowadzania konkurencji równocześnie trwają atrakcje towarzyszące, między innymi: - grupy rekonstrukcyjne z różnych epok - strzelanie z łuku - średniowieczna kuchnia - sprzęt wojskowy, przejażdżki samochodami wojskowymi - motocykliści, przejażdżki na motocyklach - OSP Płońsk – paintball, różne konkurencje i zawody sportowo-sprawnościowe - KPP w Płońsku – pokazy policyjne - pokazy samoobrony i krótkie lekcje samoobrony - zwiedzanie muzeum misyjnego i sanktuarium w Czerwińsku • 14.00-14.30 Koncert dziecięcej orkiestry dętej • 14.35-15.05 Koncert zespołu seminaryjnego Fratres • 15.10-15.45 Spektakl profilaktyczny • 15.50-16.30 Nagrodzenie zwycięzców poszczególnych konkurencji, rozlosowanie nagród. Podziękowania i zamknięcie pielgrzymki. Płock, dnia 23 marca 2016 r.
Liturgiczna Służba Ołtarza parafii MB Królowej Polski w Rzeszowie
09.04.2016, Piotr Rakowski Prezes koła ministranckiego, Diecezja rzeszowska
Serdecznie zapraszam na odwiedzenie i zapoznanie się z treściami nowo powstałej strony internetowej LSO parafii cywilno - wojskowej pw. MB Królowej Polski w Rzeszowie. Można tam znaleźć wiele wspaniałych artykułów, które stanowią inspiracje i świadectwo młodych ludzi. Link do strony: http://piotrrakowski16.wix.com/lsogarnizon Aby być na bieżąco i móc śledzić najnowsze wydarzenia zapraszamy na fanpage na Facebooku: LSO parafii MB Królowej Polski w Rzeszowie (https://www.facebook.com/lsogarnizon/).
Rekolekcje wakacyjne dla ministrantów
04.04.2016, Ks. Cezariusz Wala Duszpasterz diecezjalny, Archidiecezja katowicka
Serdecznie zapraszamy ministrantów młodszych i starszych; lektorów, kantorów, animatorów i ceremoniarzy, na rekolekcje wakacyjne organizowane przez diecezję katowicką. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wakacyjnego wypoczynku dla służby liturgicznej. Polecamy również turnusy z kursem lektora i kantora. Więcej szczegółów znajdziemy na stronie: http://www.ministranci-bogucice.pl/rekolekcje/
Jesteś duszpasterzem lub prezesem koła ministrantów ?
Dodaj swoje ogłoszenie!
 
Wpisz kod bezpieczeństwa
 Security code
Zajrzyj do księgarni
Myśli na każdy dzień Escriva
Josemaría Escrivá
KSIĄŻKA
34,90 zł 29,90 zł
Modlitewnik na trudne chwile
wybór i oprac. Magdalena Marciniak
KSIĄŻKA
12,00 zł 9,90 zł
Franciszek dla mężczyzn
Markus Hofer
KSIĄŻKA
24,00 zł 20,40 zł

Ciekawe wydarzenia

 
Newsletter
Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące informacje.
Social media