Tablica Waszych ogłoszeń

Dodaj nowe
Obóz sportowy w archidiecezji poznańskiej
11.07.2016, Admin Admin, Redakcja KnC
Duszpasterstwo Służby Liturgicznej Archidiecezji Poznańskiej zaprasza ministrantów ze szkoły podstawowej na obóz rekreacyjno - sportowy w Zaborówcu. Szczegóły znajdziecie tutaj: http://sport.dslap.pl/aktualnosci,229,zapraszamy-na-oboz-sportowy Zgłoszenia do 20 lipca, więc trzeba się spieszyć!
Turniej piłkarski ministrantów
31.05.2016, kl. Sebastian Sobkowiak MSF Duszpasterz parafialny, Diecezja włocławska
Misjonarze Świętej Rodziny w Kazimierzu Biskupim po raz kolejny organizują Turniej Piłkarski Ministrantów im. ks. Jana Berthiera. Odbędzie się on 11 czerwca 2016 roku. Poprzez spotkanie przy ołtarzu oraz rywalizację w sporcie chcą dotrzeć do młodego człowieka z przekazem ewangelicznym oraz przeciwdziałać patologiom, które mogą rozprzestrzeniać się wśród młodzieży. Do turnieju zgłaszać można 10-osobowe drużyny ministranckie w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa oraz gimnazjum + szkoła średnia. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.klerycymsf.pl.
Wakacje LSO - diecezja kielcka
30.05.2016, ks. Mariusz Kałka Duszpasterz diecezjalny, Diecezja kielecka
Szczęść Boże !!! Zbliżają się wakacje. Podobnie jak w ubiegłych latach organizowany jest letni wypoczynek dla służby liturgicznej naszej diecezji (ministranci, lektorzy i schole). W tym roku zapraszamy do udziału w wakacyjnym wypoczynku nad morzem do Wisełki koło Międzyzdrojów. Miejsce: Ośrodek Rehabilitacyjno – Wczasowym Bielik w Wisełce. Ośrodek jest położony w odległości 1500 m od morza, droga prowadzi przez teren Wolińskiego parku narodowego z tematycznymi tablicami poglądowymi, trasami turystycznymi, z obiektu jest bezpośrednie zejście nad czyste i malownicze jezioro Wisełka. Ośrodek posiada: kompleks boisk sportowych, korty tenisowe; boiska do piłki nożnej, siatkówki, stanowiska do koszykówki, ścianę wspinaczkową, 2 baseny odkryte, plac zabaw, stoły do ping ponga, rozległy teren do zabaw w podchody i gry terenowe. Strona internetowa tego ośrodka: www.bielik-wiselka.pl Wyjazd: 27 czerwca 2016r. godz. 20.00 (parking przy stadionie Korona Kielce, ul. Ściegiennego 8) do 10 lipca 2016r. (powrót do Kielc w godzinach porannych). Koszt wypoczynku wynosi 850 zł od uczestnika i obejmuje zakwaterowanie, pełne wyżywienie (3 posiłki), zwiedzanie okolicznych miejscowości (Międzyzdroje, Świnoujście, Trzęsacz, Kamień Pomorski), rejs statkiem, ubezpieczenie oraz przejazd autokarami do Wisełki i z powrotem. Turnusy prowadzi wyspecjalizowana kadra opiekunów oraz ratownik wodny. Karty kwalifikacyjne uczestników wypoczynku będą do pobrania na stronie www.ministranci.diecezja.kielce.pl lub w Kurii. Przy pobraniu karty należy wpłacić zaliczkę 100 złotych na konto podane na stronie ministranckiej z dopiskiem „turnus”. Ostateczny termin składania wypełnionych kart mija 15 czerwca 2016 roku!!! Karty należy dostarczyć do Kurii Diecezjalnej w Kielcach. Ilość miejsc jest ograniczona. Kontakt: ks. Mariusz Kałka mail: mariusz.kalka@gmail.com, tel.: 793770020
Niecodzienna inicjatywa LSO parafii MB Królowej Polski w Rzeszowie
30.05.2016, Piotr Rakowski Prezes koła ministranckiego, Diecezja rzeszowska
Artykuł o naszej wspólnocie na stronie Diecezji Rzeszowskiej! - Zapraszamy do przeczytania o niecodziennej inicjatywie naszych ministrantów i lektorów z parafii MB królowej Polski w Rzeszowie. http://www.diecezja.rzeszow.pl/2016/05/zagadnij-ministranta-zagadnij-lektora/
Wielki konkurs na 1050 rocznicę Chrztu Polski: „My od Mieszka i Chrobrego” rozstrzygnięty!!!
17.05.2016, Redkacja KNC Admin, Redakcja KnC
Wielki konkurs na 1050 rocznicę Chrztu Polski: „My od Mieszka i Chrobrego” rozstrzygnięty!!! Oto lista osób nagrodzonych w konkursie Kategoria: Prace plastyczne I miejsce – Dominika LEŚNIAK II miejsce – Paweł MADZIA III miejsce – Mateusz LASEK Wyróżnienie – Emilia Jędrzejczak Wyróżnienie – Maja Mazurek Wyróżnienie – Paulina Frankiewicz Wyróżnienie – Wiktor Chodnik Wyróżnienie – Wiktoria Dziduch Nagrodę specjalną „Promyczka Dobra” otrzymuje Piotr Kozioł kl. 2 – Wola Ociecka Kategoria: Dziennik z Podróży I miejsce Uczniowie klasy VI c ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w STRUMIENIU Szczególne uznanie dla Dawida MILERSKIEGO II miejsce Paulina GRYCZKA i Natalia RUCIŃSKA ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. kard. Stefana Wyszyńskiego w Lisewie Kościelnym III miejsce Oskar MARCINKOWSKI-OKRÓJ z klasy IV ze Szkoły Podstawowej Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie Wyróżnienie I Uczniowie klasy Vc ze Szkoły Podstawowej nr 86 w Warszawie Wyróżnienie II Aleksandra STEFANIAK, Aleksander BARNETT i Oskar MACIEJEWSKI z klasy IV d ze Szkoły Podstawowej nr 17 w Kaliszu Nagrodę specjalną „Małego Przewodnika Katolickiego” otrzymuje Marta SZEWCZYK z kl. VI ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w WYKROTACH Kategoria: Film I miejsce Młodzież z Gimnazjum św. Wincentego Pallottiego w Ożarowie Mazowieckim wyróżnienie Teatr Atmosfera przy parafii św. Kalasencjusza w Rzeszowie. Nagrodę specjalną miesięcznika „Króluj nam Chryste” otrzymują: Uczniowie Gimnazjum nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Goleniowie Gratulujemy!!!
Jesteś duszpasterzem lub prezesem koła ministrantów ?
Dodaj swoje ogłoszenie!
 
Wpisz kod bezpieczeństwa
 Security code
Zajrzyj do księgarni
Gdzie spotykamy Jezusa? Pytania o kościół, sakramenty i wiarę
Albert Biesinger, Helga Kohler-Spiegel
KSIĄŻKA
29,90 zł 25,50 zł
Paweł z Tarsu. Uczeń-misjonarz Best
seller
Jose H. Prado Flores
KSIĄŻKA
20,00 zł 6,00 zł
Świątynia w niebezpieczeństwie
Jean-Michel Touche
KSIĄŻKA
27,00 zł 5,00 zł

Ciekawe wydarzenia

 
Newsletter
Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące informacje.
Social media