Archiwum

ROK:
 
KnC 9/2014, Witold Talarczyk
Formuła 1 od wielu lat jest najbardziej popularną dyscypliną sportów motorowych. Każdy wyścig oglądają setki tysięcy kibiców zgromadzonych wokół toru oraz setki milionów przed szklanym ekranem.  
 
KnC 7/2014, Witold Talarczyk
Każda drużyna ma dokładnie 24 godziny, aby przejechać z jak najwyższą prędkością jak najwięcej okrążeń 13,5-kilometrowego toru. Ten niezwykły automaraton tradycyjnie rozgrywany jest we francuskim Le Mans. 
 
KnC 6/2014, Witold Talarczyk
Wszyscy miłośnicy sportowych wrażeń będą mogli obejrzeć na żywo luksusowe wyścigówki, poczuć zapach spalonych opon, usłyszeć warkot kilkuset koni mechanicznych, wydobywający się spod masek. Na Torze Poznań rusza Gran...
 
KnC 5/2014, Witold Talarczyk
R8 to najszybsze, najmocniejsze i najbardziej sportowe auto z rodziny modeli Audi seryjnie wytwarzanych przez niemiecki koncern. Używane przez patrole autostradowe, zadebiutowało też w komputerowych grach i filmie.
 
KnC 4/2014, Witold Talarczyk
M6 Gran Coupé koncernu BMW z zewnątrz wygląda jak luksusowa limuzyna. Jednak pod maską drzemie istny potwór: ośmiocylindrowy silnik benzynowy o ogromnej mocy 560 KM. Rzadko który samochód jest w stanie konkurować na...
Newsletter
Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące informacje.
Social media