Archiwum

ROK:
 
KnC 4/2011, Michał Bondyra
Pasja Pawła Nowaka zaczęła się od…telewizyjnego Star Treka. Dziś, gdy jest „ogień” czerpie radość z lotu swoim „Piratem” – szybowcem, którego w niedalekiej przyszłości chciałby zamienić na wojskowy helikopter, a może...
 
KnC 3/2011, Magdalena Guziak-Nowak
– Mistrzostwa to dla mnie miesiąc duchowego święta. Nawet Jan Paweł II powiedział kiedyś w Rzymie, że piłka nożna to najpiękniejsza i najważniejsza z najmniej ważnych sztuk w życiu – mówi 29-letni Marcin Kępa.
 
KnC 2/2011, Michał Bondyra
Albert Moniakowski miał trenować rugby. Zapasy wymyślił tata. Po tygodniu ćwiczeń w pierwszych zawodach zdobył brązowy medal. Teraz chce być co najmniej wicemistrzem Polski, potem mistrzem olimpijskim jak jego idol...
 
KnC 1/2011, Kamila Tobolska
Ile w okolicy zimuje ptaków? A ile nietoperzy hibernuje? Odpowiedzi na takie pytania szukają jedynie prawdziwi pasjonaci przyrody tacy, jak Karol, tegoroczny maturzysta z Sarbki.
 
KnC 12/2010, Michał Bondyra
Sposób na walkę z brzuszkiem, odreagowanie stresów i naukę samoobrony – tak Piotr Korzeniowski, ministrant parafii św. Jakuba Apostoła w Głuszynie mówi o powodach dla których uprawia… karate.
Newsletter
Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące informacje.
Social media