Nasze newsy
Nasze newsy
Polscy księża najlepsi w Europie!
Nasi kapłani po raz 10. zostali mistrzami Europy w piłce nożnej halowej! Tym razem wygrali wszystkie mecze podczas XVIII edycji mistrzostw, które rozgrywane były w Lublinie. W turnieju brało udział 18 drużyn narodowych i 255 księży.
Michał Bondyra