Nasze newsy
Nasze newsy
Dominacja Przemętu w mistrzostwach pożegnań
W niezwykłych okolicznościach w archidiecezji poznańskiej wyłoniono mistrzów z Przemętu i Poznania, którzy w kategorii ministrant, lektor młodszy i lektor starszy jadą bić się o medale i Puchar „KnC” do Elbląga. II edycji zawodów o Puchar Metropolity Poznańskiego towarzyszyły pożegnania. Te na placu św. Piotra ze zmarłym papieżem Franciszkiem i te z abp. Stanisławem Gądeckim jako metropolitą poznańskim.
Michał Bondyra