Bez komży

KnC 2/2011

Cooltura

Cooltura

Co nowego u Yogiego?

Autor: Błażej Tobolski
KINOCO? Miś Yogi – komedia animowana KTO? reż. Eric Brevig / dystr. Warner Bros. Entrainment Polska KIEDY? od 18 lutego 2011

W lutym do odwiedzenia kina zapraszam szczególnie młodszych ministrantów. Z planów repertuarowych wynika bowiem, że nie należy się spodziewać jakichś super nowości filmowych. Tak więc pozostaje sięgnąć po jakąś ulubioną pozycję z najbliższej wypożyczalni DVD. Chyba, że ktoś z Was jest fanem najsprytniejszego misia na świecie (jak sam twierdzi), a przynajmniej w Parku Narodowym Jellystone. Ulubionym zajęciem tego niedźwiadka jest dyskretne opróżnianie koszy piknikowych turystów i wyprowadzanie w pole (a raczej w las) strażnika parku Smitha. Tak, to Miś Yogi powraca! I to w trójwymiarze, oczywiście wraz ze swoim nieodłącznym przyjacielem Boo Boo.
Tym razem i do Parku Jellystone dotarły kłopoty tak wielkie, że nawet zawartości kosza piknikowego nie da się beztrosko spałaszować. Nie można jednak powiedzieć, żeby było tu niewesoło. Co to, to nie, przynajmniej póki jest Yogi! No właśnie, tylko że również do Ameryki dotarł kryzys i nawet sławnemu na cały świat Parkowi Narodowemu grozi zamknięcie. A to oznacza brak turystów, czyli dla Yogiego i Boo Boo – brak koszy piknikowych i, co gorsza, brak bezpiecznego domu... W tej sytuacji nie pozostaje im nic innego, jak połączyć siły z odwiecznym wrogiem, strażnikiem Smithem i ocalić Park Jellystone.

Błażej Tobolski

fot. www.filmweb.pl

Komentarze

Zostaw wiadomość
Wpisz kod bezpieczeństwa
 Security code

Komentarze - facebook

Facebook - ministranci.pl

Inne bez komży

KnC 5/2024, Michał Bondyra
KnC 5/2024, Michał Bondyra
KnC 4/2024, Michał Bondyra

Z komżą

KnC 5/2024, ks. Jakub Dębiec
KnC 5/2024, ks. Patryk Nachaczewski
KnC 4/2024, Redakcja "KnC"
Zajrzyj do księgarni
Motyle w brzuchu. Dlaczego wiara dodaje skrzydeł
Notker Wolf
KSIĄŻKA
29,90 zł 25,90 zł
Pijany z radości
Jean-Baptiste Hibon
KSIĄŻKA
20,00 zł 5,00 zł
Mały leksykon liturgii
Piotr Krzyżewski i ks. Jacek Zjawin
KSIĄŻKA
25,00 zł 10,00 zł

Ciekawe wydarzenia

 
Newsletter
Zapisz się i otrzymuj zawsze bieżące informacje.
Social media